Festyn Rodzinny czyli wakacje coraz bliżej.

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a świadczy o tym Festyn Rodzinny, który odbył się 18 czerwca 2016 w Naszym ogrodzie przedszkolnym. Tego dnia oprócz festynu miała miejsce jeszcze jedna bardzo ważna uroczystość – grupa Najstarsza żegnała przedszkole. Z tej okazji przygotowała dla swoich rodziców i zaproszonych gości program rozrywkowy. Mimo, że klimat występów był radosny i wesoły w niejednym oku zakręciła się łza.

Na festynie jak  co roku było mnóstwo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Największym zainteresowaniem cieszył się Dmuchany Zamek gdzie dzieci mogły wyszaleć się, a gdy już sił na skakanie zabrakło można było chwilę odsapnąć w kąciku plastycznym i wykonać z p. Asią i p. Gosią W. bohaterów z ulubionych bajek. Dla zgłodniałych p. Gosia proponowała bigos z młodej kapusty i gorącą grochówkę, a na deser u p. Izy i p. Krysi  na kiermaszu domowych wypieków były pyszne ciasta, ciasteczka, babeczki i napoje przyniesione przez rodziców. Gdy siły powróciły, można było spróbować swoich umiejętności w konkurencjach sportowych przygotowanych przez p. Basię i p. Edytę. By nie odejść do domu z pustymi rękoma p.Gosia K. i p. Sylwia przygotowały Loterię Fantową, w której każdy los wygrywał.

 

Serdecznie dziękujemy za przybycie i uczestnictwo w Festynie wszystkim Rodzicom i ich dzieciom.

Osobne podziękowanie chcielibyśmy skierować do rodziców, którzy pomogli w przygotowaniach do Festynu od strony technicznej – ogromnie dziękujemy za Państwa pomoc.