Kolędnicy Wędrownicy – Świąteczny Koncert Kolęd …

19 grudni 2023 w Przedszkolu nr 7 odbył się Koncert Kolęd pt: „Kolędnicy Wędrownicy”… To było ogromne przedsięwzięcie, ponieważ brali udział aktorzy duzi i mali z całego przedszkola. Dzieci śpiewały kolędy, recytowały role. Byli kolędnicy, narratorzy, pasterze, królowie, zwierzęta i oczywiście nie zabrakło Maryi, Józefa i malutkiego dzieciątka.

Przedstawienie było piękne, w nastroju już całkiem świątecznym. W ten sposób przedszkolaki złożyły świąteczne życzenia swoim najbliższym Rodzicom, Dziadkom i wszystkim obecnym.

Bardzo dziękujemy Wszystkim przybyłym tak licznie na to przedstawienie. Serdecznie dziękujemy za hojność, gdyż koncert był charytatywny. Przedszkolaki wraz z rodzicami kwestowały dla dzieci walczących z chorobą nowotworową – podopiecznych Fundacji ” Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” oraz dla podopiecznego z rodziny zastępczej z projektu ” Aniołkowe granie”.

Bardzo dziękujemy Wszystkim dzieciom, nauczycielom i wszystkim, wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie.

Dziękujemy Gościom za przybycie i nagrodzenie dzieci gromkimi brawami, oraz wszystkie ciepłe słowa skierowane do nauczycieli.

Życzymy Wszystkim zdrowych, spokojnych i bezpiecznych świąt Bożego Narodzenia.

BK