Radosny Bieg z Flagą

Dnia 7 maja 2024 na boisku leśnym w Lesie Osobowickim odbył się Radosny Bieg z Flagą. Organizatorem tego biegu była pani Barbara Łomnicka. W tym wyjątkowym dniu dzieci ze wszystkich grup wraz z nauczycielkami świętowały ruch i zdrowy styl życia.

Bieg miał również uświadomić dzieciom jakże wspaniale być Polakiem. Barwy narodowe, które towarzyszyły biegowi wyrażały dumę z tego, że jesteśmy Polakami.

Dziękujemy Pani Basi za pomysł i zaangażowanie, wszystkim nauczycielkom naszego przedszkola, pani wicedyrektor Agnieszce Żołud za udział i wspaniałą zabawę, a dzieciom za aktywne uczestnictwo.

Dziękujemy również pani Marcie Baszak – Sękowskiej i firmie KEA za wydrukowanie imiennych numerów startowych zawodników biegu dla wszystkich przedszkolaków oraz pięknych dyplomów. Dziękujemy bardzo..

Dziękujemy również Radzie Rodziców: pani Katarzynie Krok za przygotowanie medali, balonów oraz pani Izabeli Nahurskiej, panu Szymonowi Makowskiemu i panu Tobiaszowi Grelakowi za pomoc przy organizacji miejsca zawodów – startu i mety. Serdecznie dziękujemy.

BK