Dmuchańce skakańce dla dzieci na Dzień Dziecka.

Dnia 24.05.2024 Rada Rodziców z naszego przedszkola zafundowała dzieciom całe mnóstwo atrakcji z okazji zbliżającego się milowymi krokami Dnia Dziecka…

Były to cztery wielkie, dmuchane zamki, zdrowy poczęstunek z przewagą owoców i warzyw. Woda do picia. Malowanie twarzy. Wyplatanie kolorowych warkoczyków. Piękne kolorowe dziecięce tatuaże. Kącik do rysowania. Kącik do zabaw sportowych z szarfami. Kącik, w którym można było się wyciszyć i pooglądać piękne kolorowe książeczki.
I wspaniała, wspaniała atmosfera.
Dzień ten był dla dzieci wielką atrakcją i bardzo długo na niego czekały. Szczęście, że pogoda dopisała i dzieci mogły spędzić dzień w miłej atmosferze jaką zapewnili rodzice i nauczyciele wśród kolorowych atrakcji w przepięknym ogrodzie na terenie starego przedszkola przy ulicy Osobowickej 132.

Dziękujemy bardzo, bardzo Radzie Rodziców za ogromne zaangażowanie i zorganizowanie dzieciom tak wspaniałych atrakcji. Bardzo dziękujemy za chęć i ciężką włożoną pracę w to, by dzieci mogły zapamiętać ten dzień na bardzo długo. Tacy zaangażowani rodzice to ogromny skarb.

Wielkie serducho od wszystkich przedszkolaków i wielkie DZIĘKUJEMY od Rady Pedagogicznej Przedszkola nr 7 dla:
Pani E. Bilskiej,
Pani S. Pogorzelskiej
Pani R. Murdzi
Panu N. Ptak
Pani M. Żmudy
Pani K. Samosiej
Pani A. Zielińskiej
Pani M. Karasiak
Pani I. Makowskiej
Pani K. Krok
Panu P. Kacprzak
Pani J. Szmytki
Pani I. Nahurskiej
Pani M. Kajdanowicz
Pani A. Kluwak
Pani M. Łakomej
Pani K. Partyki
Pana T. Tomiczek

BK